Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

ČLD U 17 - Hodnocení prvního zápasu

28.08.2020 | Jana Moulisová

"Vstup do sezóny se nám herně i výsledkově vydařil a řekl bych, že remíza byla zaslouženým výsledkem pro obě mužstva," říká trenér Kamil Krátký

Do zápasu jsme vstoupili skvěle gólem ve čtvrté minutě, kdy parádní dělovkou otevřel skóre Filip Pour. Následně měl soupeř velkou šanci na vyrovnání, ale proti byl rokycanský kapitán a brankář David Hubert. Pár minut před koncem prvního poločasu, konkrétně ve 44. minutě Filip Pour fauloval soupeře před pokutovým územím a soupeř vstřelil nechytatelný volný přímý kop do šibenice. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1.
V druhém poločase jsme předvedli velmi organizovaný a disciplinovaný výkon a už v 51. minutě jsme šli opět do vedení po skvělém zakončení Matěje Kellnera. Bohužel 76. minutě jsme špatně bránili rohový kop a umožnili jsme soupeři vstřelit vyrovnávací branku. Po dělbě bodů následovali penalty, které rozhodli ve prospěch Písku. V příštím kole čeká na Rokycany domácí zápas proti Slavoji Vyšehrad, který přivítá v Husových sadech v neděli 30. 8. 2020

Muži A | Sobota 03.10.2020, 15:00