Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

FC Viktoria Mariánské Lázně - FC Rokycany 3:2

27.09.2020 | Jana Moulisová

Účet zápasu otevřel v jedenácté minutě gólem útočník domácí Viktorie Roman Popovič

První gól – "Dobře jsme to podrželi na středu, následoval dlouhý balón na kraj hřiště, skvělé zatažení a já už jsem dával do prázdné brány," řekl po zápase autor první branky Roman Popovič.

Po vstřelení první branky domácí  polevili. Rokycany pak držely více střed pole a ve 44. minutě  prvního poločasu vyrovnaly Korandou. Na začátku druhé půle, za stavu 1:1 měli domácí další šanci, ale trefili jen tyčku, a to se jim vymstilo. Asi za deset minut se hosté dostali do vedení střelou Korandy. Jenže místo toho, aby borci FC využili svého vedení, inkasovaly po chybě ve středu hřiště a bylo vyrovnáno. V 73. minutě rozhodl utkání z nařízeného pokutového kopu František Nedbalý. Ani přes usilovný tlak v závěru zápasu se Rokycanským nepodařilo znovu vyrovnat a tak s hvizdem hlavního sudího Průchy zhasla naděje na dělbu bodů.

Za hostující celek FC Rokycany hodnotil utkání trenér Milan Dejmek.
Myslím si, že ty tři góly jsme jim darovali – i když oni nám také, to musím přiznat. Podlé mého to byl remízový zápas, ještě tam měli dvě tutové šance, kdy my jsme zase vymysleli neskutečné věci na prostředku hřiště. Pak bohužel místo abychom dali za stavu 2:1 na 3:1, tak jsme hned vzápětí inkasovali po chybě na středu hřiště na 2:2, následovala ještě penalta na 3:2. Ale je pravda, že začátek zápasu byl mdlý, postupně jsme se zvedli, měli jsme takové sinusoidy – dobré, špatné, dobré, špatné. Tak se to táhlo celý zápas. Ke konci utkání, když jsme tam dali dlouhé kluky, tak pět minut před koncem jsme se nedostali ani do vápna, abychom tam mohli udělat nějaký závar, hlavičkové souboje a podobné věci.

Sestavy:
FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal David – Braun Milan (37. Lattisch Jakub), Drahorád Michal [K], Šácha Petr, Cinkanič Dan, Habart Tomáš, Ruda Marek, Pěček Dominik (70. Nedbalý František), Samek Danylo (61. Lukáš Martin), Kořistka Patrik, Popovič Roman- Novák Jiří, Jacko-Lysák Ondra, Holeček Jan

FC Rokycany: Houdek Dan – Matas Jan, Hereit Jan [K], Černý Michal, Glazer Tomáš, Procházka Jan, Lehký David (65. Plzák Patrik), Vaščák Jan (85. Denk Tomáš), Ineman Michal (65. Sadílek Jaroslav), Koranda Daniel (80. Stejskal Filip), Ženíšek Petr – Holek Dušan, Kubíček Daniel

Branky: 11. Popovič Roman, 66. Lattisch Jakub, 73. Nedbalý František – 44. Koranda Daniel, 59. Koranda Daniel